H2O
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
H2O

H2O-just add water
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Искате ли да бъдете русалка?Но си мислете,че това не съществува?Повярвайте ми,истина е!

Go down 
АвторСъобщение
fatmenceto1
Луис
Луис
fatmenceto1


Брой мнения : 24
Age : 24
Местожителство : Chikago
Сила : chetene na misli
Любимец/ка : emma
Registration date : 28.03.2012

Искате ли да бъдете русалка?Но си мислете,че това не съществува?Повярвайте ми,истина е! Empty
ПисанеЗаглавие: Искате ли да бъдете русалка?Но си мислете,че това не съществува?Повярвайте ми,истина е!   Искате ли да бъдете русалка?Но си мислете,че това не съществува?Повярвайте ми,истина е! Icon_minitimeСъб Мар 31, 2012 10:45 am


За да станеш русалка ето какво ти трябва:
1.Сок от портокал,сок от червен портокал,парче лимон,чаша и желание.
••«Приготвяне: ••»Смеси двата сока и ги сипи в чаша.Вземи лимон и го изтискай в сока.
2.Кажи си на ум това или го напиши: Как се казваш
На колко си години
Вярваш ли,че магията ще стане?Отговори с да,за да станеш русалка
Каква сила искаш да имаш

3.Ако изпълни двете стъпки,направи и последната:
Вземи чашата със сместа(от първа точка) и излез на терасата или на прозореца.Изчакай да стане 24.00 часа,изпий отварата и кажи на глас три пъти:
-Аз съм обикновено момиче,нека стана необикновенна!
Легнете да спите веднага след това,а на сутринта ще сте променени.Много хора са казвали,че това става та дори при някои става за 4-5 дена.Бъдете сигурни,че пак можете да станете русалка след като направите същите стъпки
Върнете се в началото Go down
 
Искате ли да бъдете русалка?Но си мислете,че това не съществува?Повярвайте ми,истина е!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
H2O :: Часовник-
Идете на: